מועדון הריצה של מוטי מזרחי

M&M הוא מועדון הריצה מהוותיקים והמקצועיים בארץ, בהנהלת מוטי מזרחי שהינו מאמן בכיר לאתלטיקה קלה, בוגר מכון וינגייט מדריך פילאטיס, מטפל ברפואה משלימה, מאמן ריצה לכל הרמות, מומחה במניעת פציעות ספורט ובטיפולן.

קבוצות הריצה מבוססת על קשר אישי והדוק עם הספורטאי/ת, ומתן מענה לכל הרמות בכל הגילאים, מרמת מתחילים, מתקדמים ועד להישגים תחרותיים.

צוות המאמנים הבכיר שלנו יכין עבורך תוכנית אימון שבועית מפורטת הבנויה במיוחד בשבילך תוך התחשבות פרטנית ברמת הכושר, באימוני העבר וההווה, בפציעות או במגבלות אחרות אם יש, על מנת להבטיח התקדמות מקסימלית ליעדים שהוגדרו.

להתאמן עם אנשים כמוך

תחשבו כמה זה כיף לבוא למקום בו כולם אוהבים את אותו הדבר. כולם אוהבים לרוץ
בקבוצת M&M המכנה המשותף כבר קיים. כל רץ חדש מוצא את מקומו כחלק מהקבוצה כבר באימון הראשון. הקשר האישי נוצר מהר מאוד והקשרים הנרקמים בין הרצים הוא בלתי נמנע.
כל רץ מוצא את עצמו מהר מאוד מוקף באנשים כמותו, החווים את אותם הקשיים והאתגרים והתמיכה ההדדית היא זו שיוצרת את החברויות שנשמרות גם הרבה אחרי שהאימון הסתיים.

למה לרוץ אתנו

  • רוצים להתחיל לרוץ ולא יודעים איך?
  • מעוניינים לרדת במשקל בצורה מבוקרת ומאוזנת?
  • חסרה לכם מוטיבציה לרוץ? אין כמו ריצה לטיפול בידכאון
  • מרגישים שאתם רצים במקום ולא מתקדמים?
  • רוצים לשפר תוצאות ו/או סגנון?
  • יש לכם חלום לשבור שיא אישי במרתון?
אם עניתם בחיוב על אחת מהשאלות כדאי שתבואו לאימון ניסיון אצלנו.

בקבוצת M&M אנחנו מאמינים כי השילוב של הרצון האישי, עם הנחיות מקצועיות, ותחושת השייכות לקבוצה יביאו אותך לשיאים חדשים שלא הכרת בעצמך

ליווי מקצועי

ככל שמדובר בספורט, תמיד כדאי שעין מקצועית תלווה את התהליך שכן רובנו לא עברנו קורסי הכשרה, ואנחנו לרוב פועלים על פי תחושות, ולא תמיד הן מנחות אותנו נכון.

כאשר אנו מציבים לעצמנו יעדים ורוצים לשפר ביצועים, הליווי המקצועי הוא בגדר חובה במטרה לשמור על בריאותנו והימנעות מפציעות.

בקבוצת M&M כל אימון מפוקח ומלווה על ידי מאמן מקצועי שמתווה את הדרך וקובע את תוכנית האימונים. המאמן הוא ה"מלאך השומר", שמאיר את עיניו של הרץ ומכוון אותו גם תוך כדי הריצה, וגם בסוף האימון לבחון את האימון שהיה, ולענות על כל שאלה שהיא.

המאמן חשוב בהם הרץ נשאב אל תוך האימונים וזקוק לעין המפקחת שמתבוננת בנעשה מהצד תוך התחשבות במכלול של פרמטרים כגון: תפריט תזונה בריא, שעות שינה, פציעות (במידה וקיימות), לחצי עבודה, משפחה וכו'.

תוכנית אימונים מותאמת הישר לנייד

צוות המאמנים שלנו יבנה עבורך תוכנית אימון מפורטת תוך כדי התחשבות פרטנית ברמת הכושר, באימוני העבר וההווה, בפציעות או במגבלות אחרות אם יש.

בקבוצת M&M אנו מבינים את הצורך בקשר קל וזמין הישר לנייד, ודואגים לעדכן לך את התוכנית מדי שבוע. הודעה תשלח אליך דרך המערכת גם במייל, וגם באפליקציה הסלולרית שלנו.

לצוות המאמנים שלנו חשוב לשמור איתך על קשר, ולהתעדכן בהתקדמות האינדיבידואלית שלך ביחס לתוכנית שנבנתה. בקליק אחד באפליקציה תוכל לשלוח משוב על כל אימון שהיה תוך התחשבות ברמת הקושי והתקשורת הישירה אל המאמן.

משובים אלו חשובים ביותר, שכן הם אלו שנותנים את האינדיקציה למצב הרץ, יכולותיו להתקדם, הגדלת הנפחים לצד הגברת מהירויות. למעשה, בעזרת משובים אלו נבנית התוכנית הלאה תוך התחשבות ביכולותיו של הרץ.

מוטיבציה

האימונים עם קבוצה נותנים מוטיבציה ומסגרת שחשובים מאוד כשרוצים להתמיד. רצים רבים יעידו שרק בזכות המחויבות לקבוצה הם מוצאים את האנרגיות כדי לקום מהמיטה ביום חורף קר וגשום, או להתעורר בשעות שרוב העולם עוד ישן. באימונים בקבוצה אתה מקבל תמיכה ועידוד אישי, לצד זה שאתה יודע שיש מישהו שצריך אותך ומחכה לך גם, בדיוק לאותה מטרה.

לרוב, זוהי בדיוק הדחיפה הקטנה שהיית זקוק לה כדי לרוץ מהר יותר או לרוץ את הקילומטר הנוסף.

אנשים רצים מהר יותר כשהם רצים עם אחרים, המוטיבציה המוגברת מוסיפה לנקודה זו. קל יותר לרוץ מהר יותר וחזק יותר כשחברי הקבוצה מעודדים. כאשר תרוצו ריצות עצימות יותר, כגון מרתונים או חצאי מרתונים, תגלו שעבודה זו קלה הרבה יותר בקבוצה. ויתרה מכך מעניקה הזדמנות ייחודית ליהנות מהידע שנצבר אצל החברים הוותיקים יותר.

ריצה בקבוצה עוזרת להכיר ולהתחבר לאנשים מעניינים השונים מכם אך חולקים את אותה אהבה משותפת.